۱۶ بهمن ۱۴۰۰, Comment off

برگزاری آزمون کتبی

به اطلاع داوطلبان آزمون می رساند :

لطفا جهت آسايش بيشتر خود و برگزاري بهتر آزمون به نكات زير توجه فرماييد:

حضور در محل آزمون :

1- محل برگزاري آزمون کتبی، موسسه زبان سرای اصفهان مي باشد .

 آدرس محل برگزاری آزمون کتبی : اصفهان، خیابان آمادگاه، مقابل هتل عباسی، هتل سفیر

2- درب ورودی ساعت 8:00 صبح باز و پذيرش داوطلبان آغاز خواهد شد.

3- درب راس ساعت 8:45 صبح بسته خواهد شد و بر اساس قوانین و برای  حفظ نظم و امنیت آزمون،  پس از اين ساعت داوطلبان به هيچ عنوان اجازه ورود و حضور در آزمون را نخواهند داشت.

لذا خواهشمند است با توجه به ترافيك صبحگاهي  برآورد زماني مناسب جهت حضور به موقع را انجام دهيد و به دلیل احتمالاتی نظیر ترافیک، تصادف و خرابی اتومبیل و یا زمان تلف شده جهت یافتن جای پارک مناسب استفاده از وسیله نقلیه شخصی پیشنهاد نمی شود.

جهت حفظ آرامش، نظم و امنیت آزمون از ورود همراهان داوطلبان به حیاط و محل برگزاری آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد لذا لطفا از آوردن افراد همراه جدا خودداری نمایید.

4- همراه داشتن دو کارت شناسایی (کارت ملی و پاسپورت) در روز آزمون کتبی الزامی می باشد.

متقاضیان مشمول نظام وظیفه باید کارت ملی هوشمند اصل (المثنی مورد قبول نمی باشد) ، شناسنامه و همچنین  نامه نظام وظیفه یا گواهی اشتغال به تحصیل همراه داشته باشند.

توجه نمایید با توجه به اینکه شهریه آزمون غیر قابل استرداد می باشد، بدیهی است در صورت عدم همراه داشتن مدرک شناسائی (اصل پاسپورت و کارت ملی) در روز آزمون کتبی داوطلب امکان شرکت در آزمون را از دست داده و امکان تغییر تاریخ آزمون نیز برای این دسته از داوطلبان وجود نخواهد داشت.

5- بر اساس قوانين، ورود هرگونه لوازم اضافي به غير از مداد، خودكار، پاك كن و كارت شناسايي به جلسه آزمون ممنوع مي باشد.

توجه نمایید در درب ورودی، پرسنل حفاظتی اقلام همراه داوطلبان آزمون را توسط دستگاههای چک، کنترل خواهند نمود.

از به همراه آوردن وسایل زیر به سالن محل برگزاری آزمون کتبی اکیدا خودداری فرمایید و در صورت به همراه داشتن وسایل ممنوعه زیر، داوطلب محترم می بایست مراحل زمانبر تحویل وسایل را طی نماید و پس از آزمون نیز آنها را مجددا تحویل گیرد، لذا جهت تسریع مراحل پذیرش، آسايش بيشتر و صرفه جويي در زمان خود تا حد امكان از به همراه آوردن وسایل شخصی غیرضروری و اضافی پرهیز نموده و تلفن همراه خود را حتما قبل از تحویل خاموش نمایید.

وسایل غیر مجاز

  • لاک غلط گیر، ماژیک هایلایت، مداد رنگی، جامدادی
  •  هر گونه اقلام خوراکی مانند انواع شکلات، بیسکوئیت، انواع آب میوه و …

             (پذیرایی توسط موسسه انجام خواهد شد)

  •  سیگار، فندک، کبریت
  • هرگونه وسایل الکترونیکی از قبیل تلفن همراه، ماشین حساب، هر نوع ساعت مچی (آنالوگ یا هوشمند(، هندزفری، هدفون، دستگاه ضبط صدا، پاوربانک و پیجر و …
  •  دیکشنر ی، کتاب، جزوه
  •   کاغذ تحت هر عنوان (چرکنویس)
  •  قاب عینک، کیف پول، سکه، کلید و هرگونه وسایل شخصی
  •  دستمال کاغذی و هرگونه قرص یا داروی مصرفی

در صورت نیاز به مصرف دارویی خاص لطفا قبل از ورود به سالن آن را به مسئول آزمون تحویل دهید تا در صورت نیاز در حین آزمون در اختیار شما قرار دهند.

6- لطفا پس از استقرار در محل آزمون خود تا پیش از شروع آزمون، نسبت به کنترل و تست هدست شخصی خود اقدام نمایید.

7- توجه داشته باشید که بر اساس قوانین آزمون، مدارک شناسایی شما در طول آزمون مورد بررسی قرار می گیرد، لطفا آنها را بر روی میز و در دسترس مراقبان قراردهید.

8- چنانچه در طول آزمون مشكل و يا هرگونه نيازي داشتيد فقط كافيست دست خود را بالا نگه داريد تا همكاران ما بلافاصله در كنار شما حاضر و رسيدگي نمايند.

9- ساعت پايان آزمون  12:30 مي باشد.

10- لطفا برچسب نصب شده بر روی دسته صندلی آزمون را در انتهای جلسه آزمون جدا کرده و در زمان تحویل کارنامه، همراه خود داشته باشید.

 با آرزوی موفقیت

موسسه زبان سرای اصفهان