۱۶ بهمن ۱۴۰۰, Comment off

راهنمای آزمون شفاهی

محدوه زمانی آزمون شفاهی :

آزمون شفاهی قبل از آزمون کتبی برگزار می گردد و روزهای آزمون شفاهی با توجه به برنامه ریزی موسسه در  بازه 7 روز قبل از تاریخ آزمون کتبی  انتخاب می شوند.

 رزرو آزمون شفاهی :

 پنل رزرو آزمون شفاهی قبل از فعال شدن با ارسال پیام کوتاه اطلاع رسانی می شود  و 10 روز قبل از تاریخ آزمون کتبی ساعت 18 (روز چهارشنبه هفته قبل از آزمون کتبی) در حساب کاربری شما فعال خواهد شد و به مدت 24 ساعت امکان رزرو آزمون شفاهی وجود دارد. برای انتخاب و ثبت زمان دلخواه لطفا در بازه تعیین شده پس از مراجعه به حساب کاربری خود در سایت موسسه، در قسمت” تاریخ آزمون شفاهی” با کلیک بر روی زمان دلخواه خود آن را انتخاب نمایید توجه داشته باشید که در زمانهای خارج از این بازه امکان رزرو توسط متقاضی وجود ندارد . چنانچه داوطلب ظرف مدت 24 ساعت اقدام به انتخاب زمان آزمون شفاهی خود نکند سایت به صورت خودکار زمان آزمون شفاهی را تعیین نموده و در حساب کاربری به اطلاع داوطلب می رساند و امکان تغییر آن وجود ندارد.

تغییر زمان آزمون شفاهی (شرایط خاص) :

 لطفا” توجه داشته باشید که هیچ گونه تغییری در زمان آزمون شفاهی امکان پذیر نمی باشد و فقط در شرایط خاصی که متقاضی مشکل اضطراری برای حضور در زمان تعیین شده داشته باشد باید مدارک مربوطه از جمله مدارک پزشکی و … را به شماره تلگرام موسسه ارسال نماید تا بررسی گردد و در صورت تایید برای داوطلب وقت مجدد در نظر گرفته خواهد شد و در نظر داشته باشید هر گونه تغییر در زمان مصاحبه و برنامه ریزی مجدد مشمول هزینه خواهد بود.

اطلاع رسانی آزمون شفاهی :

 زمان آزمون شفاهی کلیه داوطلبین، تا یک هفته قبل از آزمون کتبی از طریق پیامک و حساب کاربری در سایت موسسه اطلاع رسانی خواهد شد.

 پس از انتخاب و اعلام زمان آزمون شفاهی به هیچ عنوان امکان تغییر تاریخ و ساعت آزمون شفاهی امکان پذیر نمی باشد.

 متقاضیان محترم چنانچه تا یک هفته قبل از آزمون کتبی، از زمان آزمون Speaking خود مطلع نشده باشند، باید نسبت به کسب اطلاع از دفتر موسسه اقدام نمایند، در غیر اینصورت و در صورت عدم حضور متقاضی در آزمون Speaking ، مسوولیتی متوجه موسسه نخواهد بود.

 اگر داوطلب به هر دلیلی موفق به شرکت در امتحان مصاحبه خود نگردید از حضور وی در امتحان کتبی ممانعت به عمل خواهد آمد و هزینه امتحان غیر قابل استرداد می باشد.

مدارک لازم برای آزمون شفاهی :

همراه داشتن دو کارت شناسایی (اصل گذرنامه و کارت ملی) الزامی است.

متقاضیان مشمول نظام وظیفه باید کارت ملی هوشمند اصل (المثنی مورد قبول نمی باشد) و شناسنامه و همچنین  نامه نظام وظیفه یا گواهی اشتغال به تحصیل همراه داشته باشند.

اطلاعات روز آزمون شفاهی :

 

  • داوطلبان موظف هستند در تاریخ و ساعت تعیین شده) بیست دقیقه قبل از زمان تعیین شده) در محل موسسه حضور داشته باشند.
  •  همراه داشتن دو کارت شناسایی )کارت ملی و پاسپورت) در روز آزمون شفاهی الزامی می باشد.
  • متقاضیان مشمول نظام وظیفه باید کارت ملی هوشمند اصل (المثنی مورد قبول نمی باشد) ، شناسنامه و همچنین  نامه نظام وظیفه یا گواهی اشتغال به تحصیل همراه داشته باشند.
  • روز آزمون شفاهی از چهره داوطلب عکسبرداری می شود و همان عکس در کارنامه داوطلب چاپ خواهد شد لذا خواهشمندیم از بکاربردن لنز رنگی و … که در تشخیص چهره ایجاد اشکال می نماید، خودداری فرموده و با آمادگی کامل مراجعه نمایید.
  • وسایل شخصی متقاضیان محترم مطابق قوانین آزمون، پیش از برگزاری آزمون Speaking از آنها اخذ شده و پس از آزمون به آنها تحویل داده می شود لذا
   لطفا از به همراه داشتن وسایل غیرضروری خودداری فرمایید .
  • همراه داشتن هرگونه وسیله الکترونیکی و دیجیتال (شامل کورنومتر، وسایل ضبط صدا، موبایل، پیجر و …) در هنگام آزمون ممنوع می‌باشد و در صورت مشاهده برخورد قانونی انجام می گردد.
  • همراه داشتن ساعت )آنالوگ و دیجیتال) در هنگام آزمون ممنوع می باشد

 آدرس مکان برگزاری آزمون شفاهی (Speaking):

 اصفهان، خیابان جابرانصاری، نرسیده به چهار راه رزمندگان، ساختمان زبان سرای اصفهان 

شماره تماس:  34400001 – 031